Risto Salko Pajulinnunkuja 8 78850 Varkaus 040 514 9261 risto.salko[at]pp.inet.fi (isännöitsijä)
Pertti Kuvaja Urheilutie 3 B 15 58900 Rantasalmi 040 528 6133 pertti.kuvaja[at]pp.inet.fi (hallituksen pj)
Niilo Pulkkinen Pasonniementie 77 79480 Kangaslampi 040 500 7390 niilo.pulkkinen[at]pp1.inet.fi
Reijo Herranen Juvolantie 1909 57310 Savonlinna 040 735 4370 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Markku Loikkanen Härmäniementie 706 78710 Varkaus 0500 277 986 markku.loikkane[at]luukku.com
Markku Eronen Näätäniementie 10 A 58900 Rantasalmi 0400 705 344 markku.eronen3[at]luukku.com
Tarmo Tolvanen Kielotie 64 58900 Rantasalmi 050 340 5994 tarmo.tolvanen[at]hoitokalastus.fi
Sakari Sallinen Kokkolanlahdentie 90 58140 Ahvensalmi 0400 803 972 saku.sallinen[at]luukku.com
Arvo Tolvanen Asikkalantie 344 58900 Rantasalmi 050 347 4092 arvotolvanen[at]hotmail.com
Juha Tolvanen Sudentie 24 58900 Rantasalmi 040 524 8800 tura.tolvanen[at]luukku.com

Korvaa [at]-merkintä @-merkillä